Interne dinsdagavond
Indeling dinsdagavond.
Wil je hier ook aan meedoen, geef je op bij Stefanie Buter 0631206054.
Als je niet kan, zelf voor vervanging vragen/zorgen.
Interne vrijdagavond
Indeling vrijdagavond juli 2024
Vrijdag 26 juli:
Baan 1:
19.00 uur: Bert Muntjewerf/Annemarie Geel - Ans Blokker/José Roels
20.15 uur: Tom Groot/Lisanne Groot - André Hoogland/Ralph Meulman
Baan 2:
19.00 uur: Willian Mantel/Fiene Berendse - Jan Beekhuizen/Johan Mink
Reserve: Aad Monquil
Indeling vrijdagavond augustus 2024
Voor de maand september graag voor 24 augustus verhinderingen, aanmelden of afmelden per koppel mailen naar ooijevaar.slik@quicknet.nl
Algemeen reserve :Annelieke Ooijevaar
Vrijdag 2 augustus:
Baan 1:
19.00 uur: Ans Blokker/José Roels – Willian Mantel/Fiene Berendse
20.15 uur: Annemarie Geel/Bert Muntjewerf - Jan Beekhuizen/Johan Mink
Baan 2:
19.30 uur: André Hoogland/Ralph Meulman – Aad Monquil/Anneke Ooijevaar
Reserve: Wil Boomgaard
Vrijdag 9 augustus:
Baan 1:
19.00 uur: Jan Beekhuizen/Johan Mink - Willian Mantel/Fiene Berendse
Baan 2:
19.00 uur: André Hoogland/Ralph Meulman - Bert Muntjewerf/Annemarie Geel
Reserve: Annelieke Ooijevaar, Ans Blokker, José Roels, Wil Boomgaard
Vrijdag 16 augustus:
Baan 1:
19.00 uur: Ans Blokker/José Roels - André Hoogland/Ralph Meulman
20.15 uur: Bert Muntjewerf/Annemarie Geel - Willian Mantel/Fiene Berendse
Baan 2:
19.30 uur: Jan Beekhuizen/Johan Mink – Aad Monqui/Anneke Ooijevaar
Reserve: Annelieke Ooijevaar, Wil Boomgaard
Vrijdag 23 augustus:
Baan 1:
19.00 uur: Bert Muntjewerf/Annemarie Geel - Ans Blokker/José Roels
20.15 uur: Jan Beekhuizen/Johan Mink - André Hoogland/Ralph Meulman
Baan 2:
19.30 uur: Willian Mantel/Fiene Berendse - Aad Monqui/Anneke Ooijevaar
Reserve: Annelieke Ooijevaar, Wil Boomgaard
Vrijdag 30 augustus:
Baan 1:
19.00 uur: Jan Beekhuizen/Johan Mink - Bert Muntjewerf/Annemarie Geel
Baan 2:
19.00 uur: Ans Blokker/José Roels - Willian Mantel/Fiene Berendse
Reserve: Annelieke Ooijevaar, Wil Boomgaard André Hoogland, Ralph Meulman