Interne dinsdagavond

Indeling dinsdagavond.

Wil je hier ook aan meedoen, geef je op bij Leo de Wilde 06-46184567.

 

2-apr  Baan 1  19.00    Annelieke & Lukasz  -   Anneke & Marianne

 

9-apr  Baan 1   19.00   Ina & Janneke  -  Anneliek & Marianne

                         20.00  Aad & Jos -  Piet & Wil

             reserve Anneke

 

16-apr  Baan 1  19.00  Fiene & Annelieke  -  Anneke & Anja

                          20.00 Jolanda & Jos  -  Piet & Wil

 

23-apr  Baan 1  19.00  Anneke & Lukasz  -   Annelieke & Janneke

                          20.00 Aad & Jos   -  Jolanda &Fiene

             reserve 20 uur  : Wil

 

30-apr   Baan 1  19.00  Anja & Annelieke  -  Anneke & Lukasz

                            20.00  Aad & Jolanda  -  Jos & Piet

 

Als je  niet kan, zelf voor vervanging vragen/zorgen.

 

Interne vrijdagavond

Indeling vrijdagavond maart 2024

Vrijdag 29 maart:

Baan 1:

19.30 uur:         Jan Beekhuizen/Johan Mink - Annemarie Geel/Bert Muntjewerf

20.45 uur:         Merel Plasmeijer/Pepijn Bos -  Ralph Meulman/Wil Boomgaard

Baan 2:

19.30 uur:         Anneke Ooijevaar/Aad Monquil - Bill v Wieringen/Fiene Berendse

20.45 uur:         Stephan Berendse/Fiene Berendse -  Wilco de Jong/ Willian Mantel

 

Indeling vrijdagavond april 2024

Voor de maand mei graag voor 21 april verhinderingen, aanmelden of afmelden per koppel mailen naar ooijevaar.slik@quicknet.nl

Algemeen reserve :Lisenka Slik, Peter Broersen en Annelieke Ooijevaar

Vrijdag 5 april:

Baan 1:

19.00 uur:         Stephan Berendse/Fiene Berendse – André Hoogland/Ralph Meulman

20.15 uur:         Anneke Ooijevaar/Aad Monquil – Jos Buter/Jolanda Buter

 Baan 2:

19.00 uur:         Ans Blokker/José Roels– Annemarie Geel/Bert Muntjewerf        

Reserve: Wil Boomgaard, Jan Beekhuizen, Johan Mink

 

Vrijdag 12 april:

Baan 1:

19.00 uur:         Stephan Berendse/Fiene Berendse - Ans Blokker/José Roels

20.15 uur:         Aad Monquil/ Bert Muntjewerf - Ralph Meulman/André Hoogland

Baan 2:

20.15 uur:         Jan Beekhuizen/Johan Mink - Jos Buter/Jolanda Buter   

Reserve: Wil Boomgaard, Annelieke Ooijevaar

 

Vrijdag 19 april:

Baan 1:

19.30 uur:         Jan Beekhuizen/Johan Mink - Ans Blokker/José Roels  

20.45 uur:         Wilco de Jong/ Willian Mantel - André Hoogland/Ralph Meulman

Baan 2:

19.30 uur:         Stephan Berendse/Fiene Berendse - Aad Monquil/Anneke Ooijevaar

Reserve: Wil Boomgaard, Bert Muntjewerf, Annemarie Geel, Annelieke Ooijevaar

 

Vrijdag 26 april:

Baan 1:

19.00 uur:         Wilco de Jong/ Willian Mantel - Ans Blokker/José Roels

20.15 uur:         André Hoogland/Ralph Meulman - Jos Buter/Jolanda Buter 

Baan 2:

19.30 uur:         Annemarie Geel/Bert Muntjewerf - Jan Beekhuizen/Johan Mink

 

Reserve: Anneke Ooijevaar, Aad Monquil, Wil Boomgaard, Annelieke Ooijevaar