Tennisvereniging Oudesluis website
Header

Externe en Interne Competitie

Externe competitie dames donderdagochtend:

do. 10 sept.Oudesluis – Langedijk 2
 do. 17 sept.Tulp-Oudkarspel 1 – Oudesluis 
 do. 24 sept. Oudesluis – Warmenhuizen2 
do. 01 okt.Helderse TC3 – Oudesluis
do. 08 okt.Oudesluis – Waarland 1 
 do. 15 okt.Anna Paulowna 1 – Oudesluis   
do. 22 okt.Oudesluis – Bergen 1

INTERNE-DUBBEL-COMPETITIE  DINSDAGAVOND info: Sonny Ruiter 06-14456381

Dinsdag 01 sept: inval Ans 

19:30 uur     Jolien, Sonny, Jolanda J, Ina

20:00 uur     Jos, Jolanda B, Marjan,  Piet

Dinsdag 08 sept: inval Jolien

19:30 uur     Sonny, Piet, Ans, Ina

20:00 uur     Jos, Marjan, Jolanda J, Jolanda B.

Dinsdag 15 sept:

19:30 uur     Stefanie, Jolanda B, Jolien, Jolanda J

20:00 uur     Jos Piet, Ans, Marjan

Dinsdag 22 sept: Geen interne i.v.m. de Clubkamp.sch. dubbel

Dinsdag 29 sept: inval Piet

19:30 uur     Jolien, Marjan, Ans, Jolanda J.

20:00 uur     Jos, Ina, Stefanie, Jolanda B.

Dinsdag 06 okt: inval Sonny/Stefanie

19:30 uur     Ans, Ina, Piet, Jolanda J.

20:00 uur     Jos, Jolanda B, Jolien, Marjan.

Dinsdag 13 okt: inval Marjan

19:30 uur     Jolien, Jolanda J, Ina, Jolanda B.

20:00 uur     Stefanie, Jos, Piet, Ans.

Dinsdag 20 okt: inval Jolanda B

19:30uur      Ina, Marjan, Jolanda J, Jolien

20:00 uur     Jos, Piet, Sonny, Ans.

Dinsdag 27 okt: inval Jolanda J

19:30uur      Stefanie, Jolien, Marjan, Jolanda B

20:00uur      Jos, Piet, Ans, Ina

.

INTERNE-DUBBEL-COMPETITIE  VRIJDAGAVOND inval zelf regelen.

Nieuwe ronde: 2, 9, 16, 23 en 30 oktober

Nieuwe koppels aanmelden en spelende koppels kunnen verhindering/afmelding doorgeven t/m vrijdag 25 september, door een email retour te sturen naar muntjewerf@quicknet.nl

Vrijdag 04 sept.

19.30 uur     Piet Groot & Stephan Berendsen – Bill v. Wieringen & Rens Dijkstra

20.30 uur     Andre Hoogland & Ralph Meulman –  Wil Boomgaard & Sonny Ruiter

19.30 uur     Bert Muntjewerf & Annemarie Geel – Wilco de Jong & Willian Mantel

20.30 uur     Jan Beekhuizen & Johan Mink – Jos en Jolanda Buter

Vrijdag 11 sept.

19.30 uur     Piet Groot & Stephan Berendsen – Andre Hoogland & Ralph Meulman

20.30 uur     Bill v. Wieringen & Rens Dijkstra – Jos en Jolanda Buter

19.30 uur     Bert Muntjewerf & Annemarie Geel –  Wil Boomgaard & Sonny Ruiter

20.30 uur     Jan Beekhuizen & Johan Mink – Wilco de Jong & Willian Mantel

Leave a Reply

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *