Tennisvereniging Oudesluis website
Header

Competitie

 

EXTERNE VOORJAARSCOMPETITIE

Donderdag dames:          

11 april    Obdam 2            – Oudesluis

18 april    Oudesluis           – ’t Zand 1

25 april    Langedijk 2         – Oudesluis

09 mei     Oudesluis           – Niedorp 2

16 mei     Oudesluis           – Kaag 2

23 mei     Santana 2           – Oudesluis   (Hoogkarspel)

06 juni     Wings Blokker     – Oudesluis   (Oosterblokker)

 

Vrijdag dames:                

12 april    Oudesluis           – Anna Paulowna

19 april    Julianadorp         – Oudesluis

26 april    Oudesluis           – de Vlieter

10 mei     De Maaier           – Oudesluis

17 mei     Zijpken               – Oudesluis

24 mei     Oudesluis           – Tulp-Oudkarspel

31 mei     Oudesluis           – Hippo

.

INTERNE COMPETITIE  DINSDAGAVOND aanvang 20.00 uur  individueel

 

Beste tennis leden. Mocht iemand interesse hebben om in te vallen op dinsdags hoor ik het heel graag van je. Info: Sonny Ruiter tel. 06-14456381

2 April: reserve: ??

19:30uur Jolanda J, José, Steef, Wil

20:00uur Jos, Piet, Sonny, Jolien

 

9 April GEEN TENNIS IVM club kampioenschap dubbelmix.

 

16 April: Reserve: ??

19:30uur José, Piet, Steef, Wil

20:00uur Jolanda B, Jolanda J, Jos, Sonny

 

23 April: Reserve: Steef, Jos, Sonny

19:30uur Jolanda J, Piet, Marjan, José

 

30 April: Reserve: Steef

19:30uur Jolanda J, José, Anneke, Marjan

20:00uur Jolanda B, Jos, Piet, Sonny

 

.

 INTERNE COMPETITIE  VRIJDAGAVOND   ingedeeld per koppel

Vrijdag 1 maart   

19.30 uur    Wil Boomgaard & Sonny Ruiter – Andre Hoogland & Ralph Meulman

21.00 uur  Jan Beekhuizen & Johan Mink – Paul Dijkshoorn & Jeroen Roels

 

19.30 uur   Wilco de Jong & Willian Mantel – Piet Groot en Stefan Berendsen

21.00 uur   Bill v. Wieringen & Anja v. Klaveren – Jos & Jolanda Buter

 

Vrijdag 8 maart   

19.30 uur   Bill v. Wieringen & Anja v. Klaveren – Paul Dijkshoorn & Jeroen Roels

21.00 uur  Bill v. Wieringen & Anja v. Klaveren – Wil Boomgaard & Sonny Ruiter

 

19.30 uur   Wilco de Jong & Willian Mantel – Jos & Jolanda Buter

21.00 uur   Jan Beekhuizen & Johan Mink – Piet Groot en Stefan Berendsen

 

Vrijdag 15 maart 

19.30 uur   Jos & Jolanda Buter  – Wil Boomgaard & Sonny Ruiter

21.00 uur  Jan Beekhuizen & Johan Mink – Bill v. Wieringen & Anja v. Klaveren

 

19.30 uur   Piet Groot en Stefan Berendsen –  Paul Dijkshoorn & Jeroen Roels

21.00 uur   Piet Groot en Stefan Berendsen – Wilco de Jong & Willian Mantel

 

Vrijdag 22 maart  

19.30 uur   Wil Boomgaard & Sonny Ruiter -– Paul Dijkshoorn & Jeroen Roels

21.00 uur  Jan Beekhuizen & Johan Mink – Wilco de Jong & Willian Mantel

 

19.30 uur   Bill v. Wieringen &  Anja v. Klaveren – Piet Groot en Stefan Berendsen

21.00 uur   Jos & Jolanda Buter – Andre Hoogland & Ralph Meulman

 

Vrijdag 19 april  

19.30 uur   Wil Boomgaard & Sonny Ruiter -– Wilco de Jong & Willian Mantel

21.00 uur  Jan Beekhuizen & Johan Mink – Jos & Jolanda Buter

 

19.30 uur   Piet Groot en Stefan Berendsen – Andre Hoogland & Ralph Meulman

21.00 uur   Bill v. Wieringen &  inval –  Paul Dijkshoorn & Jeroen Roels

 

Vrijdag 26 april  

19.30 uur   Bill v. Wieringen &  inval – Andre Hoogland & Ralph Meulman

21.00 uur  Jan Beekhuizen & Johan Mink – Wil Boomgaard & Sonny Ruiter

 

19.30 uur   Paul Dijkshoorn & Jeroen Roels – Wilco de Jong & Willian Mantel

21.00 uur   Piet Groot en Stefan Berendsen – Jos & Jolanda Buter

 

 

 

 

 

 

 

 

3 Responses



Leave a Reply

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *